Ostatnie dni by zarejestrować się na BookerASE Football Camp 2018

To już ostatnie dni by zarejestrować się i wziąć udział w BookerASE Football Camp 2018. Zapisy zostaną zamknięte 11 sierpnia o północy.

Miejsc nie zostało już wiele. Dla przypomnienia dodam, że limit zawodników na każdą pozycję wynosi dwunastu. Wyjątek został zrobiony dla linii ofensywnej oraz skrzydłowych – tutaj udział może wziąć piętnastu graczy, przy czym dla OL zostały jeszcze dwa miejsca a dla skrzydłowych jedno. Na innych pozycjach limit nie został wyczerpany i w dalszym ciągu są wolne miejsca. W tej chwili zapisanych jest 51 zawodników i zawodniczek.

Znany jest też już w całości sztab trenerów, którzy będą prowadzili camp i trzeba przyznać, że jest on imponujący. Oto kto poprowadzi zajęcia:

Linia ofensywna – Zygmunt Łodziński
Linia defensywna – Arkadiusz Cieślok / Piotr Mitoraj
Linebackerzy – Roman Picheta
Running backs – Łukasz Kołodziejczyk
Defensive backs – Damian Łuc
Skrzydłowi – Filip Mościcki
Rozgrywający – Michał Kołek
Trener główny – Philip Dillon

Niewątpliwie są to jedni z najlepszych fachowców w Polsce jeśli chodzi o futbol. Nie muszę nikogo przekonywać, że możliwość trenowania pod ich okiem to znakomita okazja aby podnieść swoje umiejętności.

Więcej informacji oraz link do rejestracji znajdziecie na stronie wydarzenia na facebooku – https://www.facebook.com/events/285836208823126/?active_tab=discussion


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*