Rusza Liga Typerów w sezonie 2018!

Tradycji musiało stać się zadość! To już niemal pewne, że kiedy rusza sezon futbolowy rusza także futbolowy typer. Nie inaczej będzie w tym roku.

Do typowania będą wszystkie mecze LFA 1 oraz Topligi. Jesteśmy w tej kwestii ponad wszelkimi podziałami. Zwycięzca typera będzie mógł poszczycić się nieoficjalnym tytułem Mistrza Polski w typowaniu wszechlig FA w Polsce.

Na tę chwilę poza zaszczytnym tytułem, splendorem i chwałą na pasjo nie są przewidziane nagrody, ale to może się w każdym momencie zmienić. Nieprzewidywalność – to też charakterystyczna cecha futbolowego typera.

A teraz do konkretów – typer dostępny jest w zaprzyjaźnionym serwisie USSports.center – http://ussports.center/typerfa/

Punktujemy tak jak w poprzednich sezonach. Za trafienie dokładnego wyniku pojedynku – 3 punkty. Jest to niemal niemożliwe, ale zdarzali się szczęśliwcy, którym się udawało.

Za poprawne wytypowanie zwycięzcy 1 punkt. Dodatkowo w kolejce jest również jeden tak zwany – mecz kolejki. Za poprawne wytypowanie zwycięzcy w tym pojedynku również jest do zdobycia 1 punkt.

Co trzeba zrobić, żeby wziąć udział w typerze? Niewiele – wystarczy się zarejestrować i podać swoje typy na mecze. Dla pewności zawsze sprawdźcie czy typy się zapisały, bo w poprzednich edycjach zdarzały się reklamacje. Ktoś wpisał wyniki ale się nie zapisały w bazie i za kolejkę było zero punktów. Także jeśli możecie to sprawdzajcie to.

Druga ważna sprawa – typy można oddawać do momentu rozpoczęcia pierwszego meczu w kolejce. Po rozpoczęciu meczu, kolejka jest „zamykana” i niemożliwe jest już typowanie. Dotyczy to również spotkań, które rozpoczynają się później.

W razie pytań zapraszam do komentarzy albo na fanpage GameDay na facebooku.

A teraz powodzenia i niech wygra najlepszy… z dowolnego futbolowego obozu! #razem (to będzie hashtag sezonu – dzięki Denis za wymyślenie!)


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*