Trzecia edycja BookerASE Football Camp już w sierpniu!

W ostatnią sobotę sierpnia odbędzie się trzecia edycja futbolowego campu organizowanego przez BookerASE. To wydarzenie już na dobre wpisało się futbolowy kalendarz imprez w naszym kraju i z roku na rok cieszy się rosnącą popularnością.

W tym roku po raz trzeci z rzędu w Warszawie spotkają się zawodnicy i trenerzy z całej Polski aby pod okiem doświadczonej kadry wspólnie pracować nad podnoszeniem swoich umiejętnościami. Camp odbędzie się na boiskach Hutnika Warszawa i został przygotowany z myślą o graczach powyżej 16 roku życia.

To świetna okazja, żeby potrenować z zawodnikami spoza swojego klubu. Nie trzeba nikogo chyba przekonywać jak dużo dają takie zajęcia. Trenując w klubie wciąż z tymi samymi przeciwnikami można szybko nauczyć się grać przeciwko nim. Na campie sytuacja wygląda zupełnie inaczej, bo tutaj trzeba nauczyć się szybko dostosowywać do nowych zawodników, ich techniki, szybkości, zwrotności, siły – można by nawet pokusić się o stwierdzenie, że to jest świetne przygotowanie do sytuacji meczowych, a to dlatego, że właśnie gra się z nowymi osobami.

Dotychczasowe campy cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem i nie inaczej jest w tym roku. Pierwszego dnia na camp było zapisanych już 19 osób, w tej chwili wydarzenie na facebooku ma już potwiedzonych 37 uczestników i 139 zainteresowanych osób. W poprzednich latach miejsca również wyprzedawały się bardzo szybko, co tylko potwierdza, jak wartościowym szkoleniem jest to wydarzenie.

Jak będzie wyglądał BookerASE Football Camp 2018? 

Będzie to jeden dzień całkowicie poświęcony futbolowi. Zaplanowane są dwie sesje treningowe dla zawodników z każdej pozycji. Jednak jest wyznaczony limit – 12 osób na pozycję, co gwarantuje, że trenerzy będą mogli popracować indywidualnie z każdym uczestnikiem.

Oprócz zawodników w campie mogą również wziąć udział trenerzy – tak zwani shadow coaches, którzy będą mogli podpatrywać i uczyć się od bardziej doświadczonych szkoleniowców.

Zapisy zostaną zamknięte 11 sierpnia, także czasu jeszcze trochę zostało ale miejsca ubywają. Po wyczerpaniu limitu, zapisy na daną pozycję zostaną zamknięte więc warto się pospieszyć z decyzją.

https://www.facebook.com/events/285836208823126/ – pod tym linkiem znajdziecie szczegóły oraz link do formularza zgłoszeniowego.

Koszt udziału w campie to 100 PLN dla zawodnika oraz 50 PLN dla trenera. Organizator zapewnia koszulki oraz wodę dla uczestników. Wszelkie pytania można wysłać bezpośrednio na adres coachgbook@gmail.com.

Zdjęcia: Slaweg – foto


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*