Week 10 – zapowiedź

Braki w ilości godzin w dobie niestety dają o sobie znać dlatego też w ostatnich dniach nie pojawiło się podsumowanie ostatniego weekendu, a zapowiedź była dużo skromniejsza niż zazwyczaj.

Niestety podobnie będzie i tym razem. Zacznę od podsumowania typów z poprzedniego tygodnia. Z sześciu rozegranych spotkań poprawnie udało mi się wytypować czterech zwycięzców. Największą niespodzianką była wygrana Monarchs. Wydawało się, że Husaria odnalazła właściwy rytm i będzie w stanie pokonać drużynę z Ząbek. Tymczasem drużyna prowadzona przez Philipa Dillona odniosła swoje drugie zwycięstwo i dzięki niemu włączyła się do walki o drugie miejsce w lidze. Kto stanie na drugim miejscu podium po sezonie zasadniczym rozstrzygnie się w bezpośrednim starciu Kozłów z Monarchs. Drugi mecz, którego nie trafiłem to wygrana Watahy, choć nie była aż tak dużym zaskoczeniem jak zwycięstwo Monarchów.

Moje statystyki typów z tego sezonu prezentują się następująco: 56 typów, 44 poprawne, 12 błędnych

Nadchodzący weekend rozpoczyna się od mocnego uderzenia – starcie Panthers z Seahawks to niekwestionowany hit jeśli chodzi o rozgrywki w Polsce. Dwie nasze drużyny eksportowe zmierzą się w meczu o pierwsze miejsce w lidze. Zdecydowanym faworytem tego pojedynku będą gospodarze. Nie spodziewam się, aby przed własną publicznością dali się pokonać gdynianom. Różnica pomiędzy Panthers a Seahawks jest jednak jeszcze zbyt duża abyśmy mogli liczyć na niespodziankę. Typ: Panthers

Trzy pozostałe mecze w ramach LFA 1 powinny być dość przewidywalne. Moimi faworytami są Kings, którzy nie powinni mieć większych trudności z Wilkami. Zwycięstwo powinno również bez większych kłopotów przyjść Lakers, którzy podejmują Angels. Punkty za zwycięstwo według mnie z Poznania wywiozą również Rebels, choć tutaj liczę, że Patrioci będą trudniejszym przeciwnikiem.

W Toplidze murowanym faworytem do zwycięstwa w meczu z KozłamiEagles, podobnie jak Mustangs, którzy podejmą Hammers. W niedzielę Steelers po tym co pokazali w poprzednim meczu raczej nie będą mieli kłopotów z odniesieniem wygranej w pojedynku z Tigers.

W LFA 2 zostaną rozegrane dwa mecze RocketsTytani oraz OwlsThunder Lions. W pierwszym pojedynku stawiam na Tytanów, którzy po słabszym początku chyba weszli już na właściwe obroty i według mnie są oni faworytem swojej grupy. W drugiej parze Bielawa powinna wysoko pokonać Thunder Lions. Owls raczej na pewno odniosą pierwsze zwycięstwo w tym roku.

Rozkład jazdy na weekend wygląda następująco:
Sobota:
13:00 LFA 1: Panthers – Seahawks / typ: Panthers
15:00 Topliga: Kozły – Eagles / typ: Eagles
15:00 Topliga: Mustangs – Hammers / typ: Mustangs
16:00 LFA 1: Wilki – Kings / typ: Kings
19:00 LFA 2: Rockets – Tytani / typ: Tytani
Niedziela:
14:00 LFA 1: Lakers – Angels / typ: Lakers
14:00 LFA 2: Owls – Thunder Lions / typ: Owls
15:00 Topliga: Steelers – Tigers / typ: Steelers
15: 00 LFA 1: Patrioci – Rebels / typ: Rebels

Zdjęcie tytułowe: Slaweg – foto


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*