Week 9 – zapowiedź

Niestety z braku czasu nie udało mi się zrobić podsumowania poprzedniej kolejki. Niestety z braku czasu zapowiedź dziewiątego weekendu zmagań również będzie trochę skromniejsza niż zazwyczaj.

Zacznę od swoich typów w ósmej kolejce. Na sześć meczów poprawnie wytypowałem cztery z nich. Największe zaskoczenie dla mnie to mecz HammersSteelers, w którym skazywana na pożarcie drużyna z Zagłębia bardzo pewnie pokonała faworyzowanych gospodarzy. W pozostałych meczach triumfowali faworyci.
Mój dotychczasowy bilans to: 50 podanych typów, 40 poprawnych, 10 błędnych.

A teraz już zapowiedź tego co nas czeka w nadchodzący weekend.
Sobota:
12:00 LFA1: Lowlanders – Falocns
12:00 LFA 1: Rebels – Kings
15:00 LFA 1: Sharks – Lakers
16:00 Topliga: Husaria – Monarchs


Według mnie każdy z tych pojedynków ma może niekoniecznie bardzo mocnego, ale na pewno solidnego faworyta. Nie wydaje mi się, aby losy zwycięstwa w żadnym z sobotnich meczów toczyły się do ostatnich akcji. Faworyci powinni zbudować sobie odpowiednią przewagę punktową, tak aby spokojnie kontrolować mecz. Raczej nie spodziewam się niespodzianek. Według mnie ze zwycięstw w sobotę będą cieszyć się drużyny: Lowlanders, Kings, Sharks i Husarii.


Niedziela:
13:00 LFA 2: Towers – Wataha
15:00 Topliga: Mustangs – Tigers

W Toplidze w niedzielę raczej bez wielkich emocji. Mustangi niepodzielnie panują w grupie południowej i zwycięstwem w niedzielę tylko to potwierdzą. Natomiast w LFA 2 – no tutaj mecz na szczycie Grupy B. Wydawać by się mogło, że ciężko wskazać faworyta, ale ja go jednak mam. Są nim gospodarze – czyli Towers. Wataha z dotychczasowym „pakietem” zagrywek ofensywnych raczej nie zaskoczy drużyny z Opola, no chyba, że zagrają coś zupełnie innego od tego, do czego nas przyzwyczaili, ale jestem przekonany, że nawet gdyby tak się stało, to nie zmieni to układu sił i to jednak Towers zwyciężą w meczu o pierwsze miejsce w grupie B.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*