Wygraj udział w BookerASE Football Camp 2018

Tradycyjnie już pod koniec sierpnia odbędzie się BookerASE Football Camp, będzie to już jego trzecia edycja. Niezmiennie od samego początku cieszy się on ogromną popularnością i jest znakomitą okazją do podnoszenia swoich futbolowych umiejętności pod okiem doświadczonych trenerów.

W tym roku postanowiłem ufundować jedno miejsce dla zawodnika oraz jedno miejsce dla shadow coacha i przyznać je komuś, kto przekona mnie, że to właśnie on powinien znaleźć się na campie. I to właśnie będzie całe zadanie – napisać maila, z uzasadnieniem „dlaczego to Ty miałbyś wygrać miejsce na BookerASE Football Camp„. Maile proszę przysyłajcie na redakcja@gameday.pl w tytule podając swoje imię i nazwisko z dopiskiem BookerASE Football Camp.

Co powinno znaleźć się w zgłoszeniu: pozycja na jakiej chciałbyś trenować podczas campu, Twój klub, a w przypadku braku klubu taka właśnie informacja oraz twój wiek. No i oczywiście uzasadnienie.

W konkursie udział może wziąć każdy, bez względu na staż futbolowy, klub, pozycję, płeć, wiek, ligę, poglądy, itp.

Co jeszcze oprócz miejsca na campie jest do wygrania – pokryję koszty dojazdu na camp. Kwotę i sposób rozliczenia ustalę już bezpośrednio ze zwycięzcą.

A zatem osoby, które wybiorę nie będą musiały ponieść żadnych kosztów związanych ani z campem ani z dojazdem. Także jeśli zastanawiałeś się nad udziałem, ale brakowało Ci pieniędzy to ten konkurs jest idealną okazją aby powalczyć o swoje miejsce..

Czasu nie jest dużo, bo miejsca szybko się zapełniają, także na zgłoszenia czekam do poniedziałku 30.07 do końca dnia. We wtorek ogłoszę zwycięzcę i skontaktuję się z wybranymi osobami w celu omówienia szczegółów.

Powodzenia.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*