Zwycięzcy konkursu na udział w BookerASE Football Camp 2018

Zgodnie z zapowiedziami publikuję wyniki. Dla przypomnienia nagrodą był ufundowany przez GameDay.pl udział w jednym z najlepszych campów futbolowych w Polsce – BookerASE Football Camp 2018 wraz z opłaceniem przejazdu.

Na konkurs przyszło wiele zgłoszeń z najróżniejszych zakątków Polski. Zawsze w konkursach przy ogłaszaniu wyników pojawia się stwierdzenie „decyzja była szalenie trudna” i dotychczas uważałem to za frazes. Jednak zmieniłem zdanie, kiedy spośród zgłoszeń trzeba było wybrać zwycięzców. Nawet nie wyobrażacie sobie, jakie to jest ciężkie zadanie. Komu zafundować camp, kto na tym bardziej skorzysta, jak to się przełoży na grę czy na klub danego zawodnika. Wszystkie zgłoszone osoby, zarówno zawodników jak i trenerów, weryfikowałem i sprawdzałem ich futbolowy status. Najchętniej ufundowałbym kilka miejsc na campie wraz z pokryciem kosztów przejazdu, bo praktycznie każdy kto został zgłoszony zasługiwał na to. Musiałem jednak wybrać, bo budżet nie był w stanie udźwignąć aż tylu chętnych.

Ostatecznie zatem jako zawodnik na camp pojedzie: Paweł Cieciera z Miners Krause Wałbrzych. Jest on nie tylko zawodnikiem, ale także HC juniorów z Wałbrzycha. Jestem przekonany, że wiedza i umiejętności, które zdobędzie na campie zaowocują nie tylko jego grą, ale przede wszystkim szkoleniem młodzieży!

Natomiast jako shadow coach w BookerASE Football Camp 2018 udział weźmie znany w środowisku trener dwóch klubów: Bielawa Owls oraz Miners Krause WałbrzychPaweł Sołtysiak. Podobnie jak wcześniej wierzę, że to czego nauczy się na campie z powodzeniem wykorzysta w pracy w obu klubach.

Co ciekawe żaden z nich nie zgłosił się sam. Obaj zostali zgłoszeni przez kolegów z drużyny, co dodatkowo pokazuje jak dużym cieszą się uznaniem w klubach, których barwy reprezentują.

Gratuluję wygranej. Zwycięzców proszę o maile na redakcja@gameday.pl w celu ustalenia wszelkich szczegółów dotyczących udziału w campie.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*