Linebakerzy dekady! Znamy zwycięzców głosowania.

W niedzielny wieczór poznaliśmy zwycięzców głosowania na najlepszych linebackerów minionych dziesięciu lat. W naszej drużynie w drugiej linii obrony mieliśmy trzy miejsca i walka o nie toczyła się do ostatnich minut. Zawodnik z miejsca trzeciego wyprzedził gracza z miejsca czwartego zaledwie o… dwa głosy! Tak wyrównanego głosowania jeszcze nie mieliśmy! Łącznie w głosowaniu na linebackerów oddano 1 269 głosów.

Niekwestionowanym zwycięzcą został Szymon Barczak, kapitan poznańskich drużyn – nieistniejących już Kozłów, a obecnie Armii, a także kapitan i wielokrotny reprezentant Polski. Szymon od drugiego dnia głosowania stał się liderem i z dnia na dzień zwiększał tylko swoją przewagę nad konkurentami. Ostatecznie zdobył imponujące 581 i z największą liczbą głosów znalazł się w Drużynie Dekady.

Szymon Barczak

Drugi pod względem liczby głosów do Drużyny Dekady wszedł Tomasz Żukowski. To on jako pierwszy objął prowadzenie w głosowaniu. Został co prawda wyprzedzony przez Szymona jednak jego miejsce wśród najlepszych graczy dekady nie podlegało dyskusji. Każdego dnia przy jego nazwisku przybywało głosów, a przewaga nad pozostałą częścią stawki systematycznie rosła. Ostatecznie na Tomka zagłosowaliście 357 razy.

Tomasz Żukowski

Bój o trzecie miejsce to najbardziej wyrównana walka jaką do tej pory mieliśmy w głosowaniach na Drużynę Dekady. Aż do piątku na trzecim miejscu znajdował się Konrad Paszkiewicz z niewielką przewagą nad Adamem Roszkowskim. Jednak właśnie w piątek nastąpiła zmiana sytuacji. Popularny Paszko spadł na czwarte miejsce i w tym momencie rozpoczęła się ostateczna walka, która trwała do ostatnich minut głosowania. Ostatecznie swoją pozycję i tym samym miejsce w Drużynie Dekady wywalczył Adam Roszkowski. Zagłosowaliście na niego 291 razy.

Adam Roszkowski

Pełne wyniki głosowania:

This poll is no longer accepting votes

Drużyna dekady - linebackers
1269 votes · 1823 answers