NFL Flag Poland. Development League – Warszawa

Kolejny projekt realizowany przez NFL Flag Poland przed nami. W lutowe soboty, dla dzieci w wieku 7-13 lat zorganizowana zostanie tak zwana Development League.

To już kolejne wydarzenie, którego organizatorem jest NFL Flag Poland. Pierwszą inicjatywą był trzydniowy camp w Warszawie, następnie zorganizowany został camp we Wrocławiu, który był preludium do pierwszego sezonu ligi NFL Flag Poland.

Tym razem zapraszamy dzieciaki z Warszawy i okolic do udziału w naszej lidze rozwojowej. Do ligi zapraszamy wszystkie dzieci, doświadczenie nie jest wymagane. Zadbamy aby każdy zawodnik i zawodniczka, czuli się komfortowo.

NFL Flag Poland Development League – szczegóły

Liga, a także treningi przewidziana jest dla dzieci w wieku 7-13 lat. Celem ligi rozwojowej jest przygotowanie młodych zawodniczek i zawodników do rywalizacji w rozgrywkach, które wystartują na wiosnę. Liga rozwojowa ma dać podstawy również do tego aby w późniejszym czasie rywalizować na arenie krajowej oraz międzynarodowej.

Treningi będą odbywały się w soboty: 3 lutego, 10 lutego oraz 24 lutego.

Natomiast 17 lutego odbędzie się spotkanie online, na którym przedstawiona będzie analiza wideo. Ćwiczymy w godzinach 14:00 – 17:00.

Analiza wideo będzie bazowała na nagraniach, które zostaną zrobione podczas dwóch pierwszych treningów. Pokażemy postępy jakie zrobiły dzieci, a także wskażemy błędy, które trzeba jeszcze poprawić. Na bazie wideo będą również wyjaśniane zasady futbolu flagowego.

Liga rozwojowa będzie odbywała się na hali (nawierzchnia – parkiet) OSiR Bemowo – ul. Obrońców Tobruku 40 w Warszawie.

Treningi podzielone będą część typowo sportową – czyli rozgrzewkę, ćwiczenia indywidualne stricte związane z futbolem flagowym jak zrywanie flag czy ćwiczenia z piłką, wprowadzone zostaną także elementy gry zespołowej. Podczas naszych treningów duży nacisk położymy na naukę zasad futbolu flagowego.

Drugim elementem treningu będą mecze, których celem jest ponowne wyjaśnienie zasad, ale już w sytuacjach boiskowych. Naszym założeniem jest aby mecze były przerywane właśnie w celu wyjaśnienia zasad i reguł obowiązujących na boisku.

Liga rozwojowa będzie prowadzona analogicznie jak poprzednie wydarzenia spod znaku NFL Flag Poland. Uczestnicy poprzednich wydarzeń doskonale wiedzą jak fantastyczna atmosfera panuje na naszych eventach. Chcemy dać dzieciom nie tylko porządną dawkę wiedzy, ale przede wszystkim świetne emocje i możliwość trenowania w przyjaznym i pozytywnym otoczeniu. Jesteśmy przekonani, że będzie to czas, który da im mnóstwo radości.

NFL Flag Poland Development League Warszawa – koszt

Udział w lidze rozwojowej jest płatny. Niemniej koszt jest minimalny, a pozwoli nam na zapewnienie bardzo dobrych warunków treningowych naszym zawodnikom i zawodniczkom.

Wpisowe do ligi wynosi 200 PLN za osobę. W przypadku dwójki rodzeństwa kwota za udział obojga to 300 PLN, natomiast jeżeli będzie to troje rodzeństwa, wówczas koszt udziału całej trójki to 350 PLN.

Rejestracji do ligi można dokonać wypełniając poniższy formularz:
https://forms.wix.com/f/7150847558921749427

Zobaczcie jak wyglądały nasze poprzednie wydarzenia. Jeżeli chcecie aby Wasze dziecko było częścią projektu NFL Flag Poland to zapraszamy do Development League!

NFL Flag Poland Camp – Warszawa / Dzień 1

NFL Flag Poland Camp – Warszawa / Dzień 2

NFL Flag Poland Camp – Warszawa / Dzień 3

NFL Flag Poland Camp – Wrocław