Sklep GameDay – koszulki z motywami futbolowymi

Na przestrzeni ostatnich sezonów aktywności prowadzone pod szyldem GameDay zataczały coraz większe kręgi i sięgały na nowe, dotąd nieznane pola.

Tak było z materiałami wideo, które odkopałem po kilku latach i postanowiłem wykorzystywać ale w zupełnie innej formie. Z materiałów wideo zaczęły powstawać Raporty Futbolowe, czyli programy docierające znacznie szerzej niż tylko do społeczności futbolowej. W tym roku strona została też rozbudowana o terminarz oraz tabele, których do tej pory nie było na stronie.

Nowym polem działania jest również sklep, który właśnie uruchomiłem. Początkowo koszulki chciałem przygotować tylko na własne potrzeby – tak było chociażby z koszulkami: Every day is GameDay. Jednak uznałem, że warto by przygotować więcej wzorów. A skoro już są te wzory, to dlaczego nie podzielić się nimi z Wami. W sklepie na razie dostępne są trzy wzory:
Life is a game, football is serious

GameDay

This is football

GameDay

Football aristocracy

GameDay

Oprócz nich oczywiście także standardowe GameDayowe koszulki. Autorem każdej z grafik jest Sławek Boczkowski – znacie go doskonale z naszych innych projektów.

Ponieważ sklep dopiero rusza to asortyment jest niewielki natomiast nic nie stoi na przeszkodzie aby dodać inne produkty z tymi wzorami – poduszki, kubki, bluzy, obrazy na ścianę, torby na zakupy. rozmiary dziecięce, itp. Nie mnożyłem na razie bytów, bo nie wiem co byłoby dla Was ciekawe. Gdybyście mogli kliknąć na odpowiedzi w ankiecie poniżej to byłbym zobowiązany.

Oczywiście sklepu nie prowadzę samodzielnie i to nie ja robię nadruki i produkuję koszulki. Korzystam ze sprawdzonej platformy cupsell – to właśnie ta firma przygotowuje nadruki, obsługuje płatności i wysyła do Was zamówione rzeczy. Jest to duża firma działająca od wielu lat na tym rynku, także jestem spokojny o ich rzetelność oraz jakość odzieży i nadruków.

Co do koszulek to wyprodukowałem sobie w zeszłym roku dwie sztuki – białą i czarną z motywem Every day is GameDay i służą mi do dziś, co może być niezłą recenzją ich jakości. Co więcej koszulki zamówiłem także dla swoich synów i oni również noszą je już od roku… to dopiero jest rekomendacja.

Do sklepu można wejść bezpośrednio z menu klikając zakładkę „Sklep„, bądź przez stronę Cupsell – http://gameday.cupsell.pl/ – tam nawet będzie wygodniej robić zamówienia.

A teraz już ankieta – można wybrać kilka produktów, nie ma ograniczenia. Na pewno będzie to jakaś forma rekomendacji odnośnie tego jakie inne gadżety futbolowe warto przygotować. Jeżeli macie inne sugestie to chętnie przyjmę je chociażby na maila redakcja[małpa]gameday.pl

Inne gadżety futbolowe
10 votes · 17 answers