Skrzydłowi dekady! Znamy zwycięzców

Ależ to było głosowanie. Co prawda głosów nie oddano zbyt wiele, bo zaledwie 643 niemniej dramaturgia należała jak na razie do największych w naszym plebiscycie.

Wystarczy powiedzieć, że pomiędzy drugim a piątym zawodnikiem było zaledwie siedem głosów różnicy. Natomiast pomiędzy trzecim, który jako ostatni zakwalifikował się do Drużyny Dekady GameDay, a czwartym różnica wyniosła zaledwie jeden głos! Jeden głos zadecydował o znalezieniu się wśród najlepszych graczy minionej dekady!

Pierwsze miejsce natomiast było niezagrożone. W środę znalazł się na nim Mateusz Dubicki i nie oddał go do ostatniego dnia głosowania. Z 273 głosami zdecydowanie wygrał rywalizację z pozostałymi skrzydłowymi.

Mateusz Dubicki

Drugie miejsce po rewelacyjnymi finiszu zagwarantował sobie Jakub Mazan. Jeszcze na 24 godziny przed zakończeniem głosowania nie mieścił się w pierwszej trójce. Jednak niedzielna mobilizacja dała my 105 głosów i miejsce w Drużynie Dekady GameDay.

Jakub Mazan

Trzecie miejsce dla skrzydłowego wywalczył Tomasz Zubrycki, który zaledwie o jeden głos wyprzedził Dawida Tarczyńskiego. Zawodnik Lowlanders zdobył 103 głosy i tym samym dołączył do naszej Drużyny Dekady!

Tomasz Zubrycki

Pełne wyniki głosowania:

This poll is no longer accepting votes

Drużyna dekady - skrzydłowi
643 votes · 940 answers