Defensive backs dekady! Znamy zwycięzców

W tym głosowaniu działo się bardzo wiele, mieliśmy wyrównaną batalię do ostatnich minut głosowania – podobnie zresztą jak w głosowaniu na linebackerów. Podczas wybierania defensive backów oddano łącznie 1 534 głosy, co stanowi drugi wynik spośród wszystkich zakończonych dotychczas głosowań.

Przy wybieraniu defensive backów o wejściu do drużyny dekady zadecydowały zaledwie 3 głosy różnicy! Sytuacja zmieniała się jak w kalejdoskopie. Najpierw zdecydowanym liderem został Maciej Siemaszko, później został wyprzedzony przez Mikołaja Cieślę, następnie do gry wszedł Paweł Świątek i Antek Omondi, którzy wyprzedzili Mikołaja. Pod koniec głosowania stawkę zaczął gonić Mateusz Dzioban.

Koniec końców, ostatniego dnia Mikołaj Cieśla odpalił najcięższe działa i z prędkością dźwięku z minuty na minutę uciekał swoim rywalom. Ostatecznie to on zajął pierwsze miejsce z imponującym wynikiem: 693 głosów.

Mikołaj Cieśla

Drugie miejsce w głosowaniu zajął Antoni Omondi, na którego zagłosowano 259 razy.

Antoni Omondi

Na trzecim miejscu Paweł Świątek i 232 głosy.

Paweł Świątek

Natomiast czwarte, ostatnie miejsce w Drużynie Dekady, rzutem na taśmę, kilka minut przed zakończeniem głosowania wywalczył Mateusz Dzioban. Zdobył on 134 głosy i tylko o 3 punkty wyprzedził Macieja Siemaszkę.

Mateusz Dzioban

Pełne wyniki głosowania:

This poll is no longer accepting votes

Drużyna dekady - defensive backs
1534 votes · 1960 answers