Fly Again – mini serial dokumentalny o Warsaw Eagles

Fly Again to zupełnie nowy format, który pojawi się na GameDay w tym roku. Będzie to mini serial dokumentalny pokazujący od wewnątrz przygotowania do rozgrywek oraz sezon drużyny Warsaw Eagles.

Fly Again będzie opowieścią o drużynie futbolu amerykańskiego, która walczy o powrót do osiągania wyników z lat swojej świetności. Ostatnie sezony były trudnym doświadczeniem dla kibiców, zawodników oraz właścicieli warszawskich Orłów. Pasmo porażek oraz trudności z jakimi borykali się Eagles sprawiło, że w niczym nie przypominali drużyny, która przez lata należała do najlepszych w Polsce. Gruntowne zmiany jakie zaszły w klubie mają odwrócić ten trend i sprawić, że Orły ponownie pofruną.

Będzie to opowieść nie tylko o sporcie, ale także o ludziach – zawodnikach, trenerach, kibicach, których wspólnym celem jest powrót do krajowej czołówki. W kolejnych odcinkach będziemy poznawali graczy, zobaczymy jak wyglądają treningi futbolowe, a w trakcie sezonu jak pójdzie na nowo budowanej drużynie. Już teraz zapraszam do towarzyszenia Orłom w tej podróży.

Kolejne odcinki będą publikowane w każdy poniedziałek na kanale GameDay na YouTube: https://www.youtube.com/@GameDayPolska Oczywiście zapraszam do zasubskrybowania kanału i regularnego oglądania.

Format Fly Again przewidziany jest jako krótkie kilkuminutowe odcinki, a to dlatego, że dostosowany jest do emisji w klubach fitness oraz w komunikacji miejskiej w Warszawie. Dzięki współpracy z Move TV oraz AMS S.A. seria ma szansę dotrzeć do szerokiego grona odbiorców. Będzie wyświetlana w 270 klubach fitness w całej Polsce oraz w 150 warszawskich autobusach. Oczywiście każdy odcinek będzie również dostępny na kanale GameDay na YouTube.

Fly Again – sezon 2023 odcinek 1 | Warsaw Eagles