Ho, ho, ho! Świąteczno-noworoczne futbolowe życzenia!

Ależ to był rok. Nie zapomnimy go nigdy! Może niekoniecznie z powodów sportowych no ale cóż poradzić. Było jak było, wierzymy, że będzie już tylko lepiej. A, że święta dosłownie za chwilę, to korzystając z tego, że prowadzimy tę witrynę i po prostu możemy, to chcielibyśmy złożyć futbolowe świąteczno-noworoczne życzenia wszystkim tym, którzy futbol mają w sercu.

Żeby nikogo nie wyróżniać specjalnie – lecimy dobrze znanym i praktykowanym od wieków zwyczajem, czyli alfabetycznie.

Bartosz Frydler komentator…i statystyk z zamiłowania – życzymy Ci aby mikrofony nigdy się nie sprzęgały, a statystyki były zawsze tak precyzyjne jak zegar atomowy NASA. No i wiadomo wielkie brawa dla niego!

Drużynom z dziewiątek – aby jak najszybciej „dorosły” do jedenastek, bo potencjał w Was drzemie wielki! Po prostu chcemy Was oglądać w meczach z najlepszymi w rozgrywkach jedenastek.

Drużynom z jedenastek – wiadomo mistrzostwa Polski – to tym z najwyższej ligi, a że będzie trochę łatwiej szkoda nie wykorzystać takiej okazji. I cóż, tak, życzymy tego wszystkim drużynom, a kto wygra to już rozstrzygnijcie sami na boisku. Wiecie jak to jest – wygrywa ten, który bardziej tego chce. Drużynom z niższych poziomów – wygrania swojej ligi. Oczywiste.

Fizjo – aby zawodnicy, których macie pod opieką nie „spinali” się za bardzo i żeby zawsze wykonywali w domach zalecenia, które dostaną od Was.

Flagówce – aby wreszcie przestała być młodszym bratem futbolu w sprzęcie. Panie i Panowie życzymy Wam zorganizowanych rozgrywek ogólnopolskich i reprezentacji Polski.

Fotografom – smutne to były mecze bez Was i bez Waszych relacji zdjęciowych. A zatem życzymy Wam abyście w sezonie 2021 mogli powrócić na boiska i strzelać najlepsze ujęcia w życiu.

FutbOli – aby mogła nagrać vloga z imprezy w Czechach, po zdobyciu mistrzostwa z Syrenkami.

Halftime – żebyście dalej, konsekwentnie informowali świat o tym co dzieje się w naszym sporcie, rosnących zasięgów i jak najwięcej uczestników typera.

Juniorom – nabierania dobrej masy! Rozgrywki seniorskie czekają na nowe talenty, także trenujcie tam ciężko w swoich zespołach, zdobywajcie wiedzę, bo to Wy jesteście przyszłością naszej dyscypliny!

Kibicom – powrotu na trybuny! To Wy robicie klimat w naszym sporcie. Obyśmy mogli spotkać się na meczach w 2021.

Mistrzowi Polski 2021 – choć Bóg raczy wiedzieć, kto nim zostanie, ale kto by to nie był, życzę tej drużynie aby była w stanie wystąpić w europejskich pucharach i godnie nas tam reprezentować!

NFL Polska – żeby w kolejnych sezonach, jako oczywiste, pojawiały się u Was teksty opisujące fantastyczne występy kolejnych Polaków grających w ligach w USA. Nikt tak dobrze nie ogarnia rozgrywek futbolowych za oceanem jak Wy.

Obgadani – chłopaki, Wam to numeru jeden jeśli chodzi o podcasty sportowe w Polsce w Spotify, Apple podcast, Empiku i gdzie tam sobie zamarzycie!

Panthers Wrocław – życzenie jedno, ale za to konkretne – przejścia do historii European League of Football jako pierwszy triumfator tych rozgrywek!

Pasjonatom – żeby nie brakowało nam tematów do pasjonowania się, oczywiście pozytywnych. Niekończących się dyskusji w komentarzach pod postami i ogromnych zapasów popcornu.

Stanisławie Korzym” – nowej gwieździe futbolowych internetów – żeby zawsze miała coś do skomentowania w futbolowej rzeczywistości.

Sirens – żeby rok 2021 przyniósł wreszcie złoto. To już czas żeby Polska została mistrzem Czech. Nikt jeszcze tego nie dokonał, choć wielu próbowało przed Wami. Bądźcie pierwszymi w historii złotymi Syrenami!

Tarczyński S.A. – jako mecenasowi polskiego futbolu, życzę podboju jakiego dokonaliście na rynku kabanosów w Polsce, tylko, że globalnie! A co!

Trenerom – aby Wasza taktyka zawsze była skuteczna, przebiegła i efektywna, a Wasi zawodnicy wiedzieli co robią na boisku i czym różni się punt od punt returnu.

Trolls – żeby nie musieli już zmieniać nazwy swojego fanpage. Bo ile można. PLFA Trolls, LFA Trolls, co następne (Z)FAP Trolls 😉

PSSFA – żeby zawodnicy przed meczami zamiast przedtreningówek wspomagali się melisą.

Zawodnikom – otwartych siłowni, otwartych trybun na meczach, sezonu bez kontuzji i aby Trollsi nie mogli wstawiać memów z Wami w rolach głównych.

ZFAP – salomonowych wyroków, rozwiązań niczym jajko Kolumba, uporania się z futbolowym węzłem gordyjskim niczym Aleksander Macedoński, mądrości i spokoju buddyjskich mnichów, a na koniec taki drobiazg – przywrócenia normalności w naszym sporcie.

Na koniec zostawiłem życzenia dla Sławka ze Slaweg Foto – bez niego ten serwis nie wyglądałby tak jak obecnie. Sławkowi życzę aby kreatywność przy wymyślaniu kolejnych grafik dopadała go niczym wizje po butelce absynthu, jeszcze większej liczby futbolwych zleceń z każdego zakątka kraju no i zdjęcia, która wygra Grand Press Photo w kategorii sport! Hell yeah!

A wszystkim, którzy dotarli aż tutaj, życzymy wspólnie ze Sławkiem, dobrych ludzi, których będziecie mieli wokół siebie, dużo życzliwości oraz zdrowia. Z takim zestawem wszystko inne będzie możliwe.

Serdeczności!

Redakcja GameDay.