Transmisja z finału PFL Junior 2023 – szczegóły

Już w niedzielę przeprowadzimy transmisję z finałowego meczu juniorów w sezonie 2023. Na przeciwko siebie staną Panthers Wrocław i Warsaw Mets. Dwie drużyny, które w tym sezonie mogą pochwalić się perfekcyjnym bilansem. Zapowiada się znakomite spotkanie.

A zatem czas na trochę więcej szczegółów dotyczących transmisji.

Przede wszystkim ogromne podziękowania należą się Patronom GameDay.pl,

Osobom, które dorzuciły się do transmisji na portalu Suppi.

A także sponsorowi transmisji firmie Rovicky.eu

Transmisję będziecie mogli obejrzeć na stronie GameDay.pl. Przygotowany będzie specjalny post, w którym osadzimy player z YouTube. Sprawdzamy jeszcze możliwości związane z transmisją na żywo na kanale GameDay. Jeżeli nie będzie to możliwe, transmisja odbędzie się na kanale firmy odpowiedzialnej za przeprowadzenie relacji. Dlatego też najlepiej będzie szukać transmisji wchodząc na GameDay.pl

Do ostatniej chwili walczyliśmy o jak największy budżet ponieważ chcemy pokazać finał w możliwie jak najlepszy sposób i z prawdziwą dumą mogę powiedzieć, że udało się! Mamy budżet, który pozwoli na transmisję o jakiej myśleliśmy od samego początku.

Mecz będziemy transmitowali z dwóch kamer. Jedna z nich pokaże szeroki kadr, natomiast druga pozwoli nam robić zbliżenia na akcje. Będziemy również chcieli prezentować statystyki na żywo, co niewątpliwie pozwoli nam lepiej analizować przebieg spotkania. Pojedynek, o czym już informowaliśmy, skomentuje dwóch komentatorów.

Prace nad realizacją transmisji trwają od poniedziałkowego popołudnia. Już dawno przekroczyliśmy 100 godzin poświęconych na wszelkie ustalenia i przygotowania, bowiem zaangażowanych jest w ten projekt kilka osób. Natomiast w piątkowy wieczór, ze spokojem, mogę powiedzieć, że wszystko jest już niemalże gotowe i czekamy na spokojnie na niedzielę kiedy to pojawimy się na Stadionie Olimpijskim i zaczniemy przygotowania już na miejscu.

Jeszcze raz wielkie dzięki za wsparcie przy tym projekcie i do usłyszenia podczas niedzielnej transmisji.