Transmisja z finału PFL Junior 2023 – zapowiedź

W tym roku w meczu o tytuł mistrza Polski w futbolu amerykańskim juniorów zagrają Panthers Wrocław oraz Warsaw Mets. Transmisję z tego pojedynku będziecie mogli obejrzeć za darmo na stronie GameDay.pl.

Będzie trochę osobiście bo przy takim wydarzeniu być musi. Po raz pierwszy jako GameDay będę organizował transmisję z meczu… i od razu będzie to finał rozgrywek juniorskich. Nie ukrywam, że jest to ekscytujące wyzwanie i jeszcze na początku tego roku nawet nie myślałem, że będę miał okazję coś takiego realizować. Wszystko to możliwe jest dzięki wsparciu Patronów na platformie Patronite: https://patronite.pl/GameDayPL. Bez tego wsparcia nie podjąłbym się organizacji streamu, nawet bym o tym nie pomyślał. Niezmiennie więc zapraszam do dołączenia do tej zacnej grupy bo plany są znacznie większe, a z Patronami łatwiej realizować różne wartościowe cele.

To wpłaty Patronów sprawiły, że finał będzie transmitowany na żywo. Oczywiście kwota jaką dysponuję nie pokrywa w całości wydatków związanych z transmisją. Różnicę pokryję z własnej kieszeni. Na ostatnią chwilę rozpocząłem też akcję poszukiwania firm/sponsorów, którzy chcieliby pomóc finansowo przy organizacji. Jeśli jesteście zainteresowani to zapraszam do kontaktu (redakcja[małpa]gameday.pl) albo przez wiadomość na fanpage albo w wiadomości na messengerze. Na pewno uda nam się wypracować atrakcyjną ofertę.

Transmisja będzie oczywiście darmowa nie rozważałem nawet opcji żadnego PPV. Chcę żeby jak najwięcej osób miało możliwość zobaczenia najważniejszego juniorskiego meczu w tym roku. Natomiast jeśli chcielibyście się dorzucić do streamu to zapraszam z kolei na platformę Suppi: https://suppi.pl/gamedaypl

Tutaj możecie jednorazową szybką wpłatą – na przykład BLIKiem – wesprzeć tę inicjatywę i dorzucić się do transmisji. Kwota dowolna. Może to być 2, 5, 10 czy 50 złotych – wszystko to idzie na transmisję. Za każdą złotówkę będę bardzo wdzięczny.

I teraz uwaga każdego kto wrzuci jakąkolwiek kwotę do czwartku do końca dnia będę chciał umieścić na specjalnej planszy z podziękowaniami, którą będziemy wyświetlać podczas niedzielnego streamu. Oczywiście, zastrzegam sobie prawo do nie umieszczenia tam nicków ośmieszających, wulgarnych itp.

Ale za to jest możliwa pełna komercja więc jeśli chcecie zaistnieć jako firma podczas finału to jest to jedna z możliwości. Drugą, tą z większą obecnością będzie współpraca sponsorska. Warto dodać, że kwoty są preferencyjne i bardzo atrakcyjne – jak to na last minute.

Więcej szczegółów już niebawem. Zapraszam do śledzenia fanapage GameDay.pl oraz zasubskrybowania kanału na YouTube.