European League of Footbal – week 14: typy / picks

Ostatnia kolejka sezonu zasadniczego w European League of Football przed nami. To właśnie ostatnia seria spotkań wyłoni pary półfinałowe. Ale zanim o week 14 – najpierw podsumowanie poprzedniej kolejki. Galaxy pomimo wygranej z Raiders nie „przeskoczyli” ich w wyścigu o play off, a to ze względu na gorszy bilans punktów w bezpośrednich meczach.

Podczas week 13 poprawnie wytypowałem 4 zwycięzców, bardzo za to rozczarowali mnie Rams, którzy wysoko przegrali u siebie. Niestety ponownie „zabrakło” na boisku defensywy.

Week 14

Nadchodzący weekend będzie rozstrzygał o układzie par półfinałowych. Bardzo ciekawie będzie w Barcelonie i Berlinie, pozostałe mecze albo nie mają już wpływu na fazę play off albo mają zdecydowanego faworyta, którego porażka byłaby sensacją. Moje typy na zwycięzców poniżej.

______________________________________________

Jeśli podobają Ci się materiały, które przygotowuję możesz wesprzeć GameDay przez Patronie. Dla Patronów oczywiście przygotowałem nagrody. Szczegóły znajdziecie pod tym linkiem: https://patronite.pl/GameDayPL