Kącik bukmacherski. Sezon 2021 i podsumowanie 2020

W nadchodzącym sezonie, podobnie jak i rok temu, będę próbował bawić się w obstawianie meczów naszej ligi futbolu amerykańskiego.

Od razu zaznaczam, że będzie to zabawa, a nie próba wygrania niebotycznych pieniędzy. Będą grał za niewielkie stawki, bo traktuję to w kategoriach hobby, a nie jako sposób na zarabianie. Stare porzekadło mówi graj tylko za tyle ile możesz przegrać i tak właśnie zamierzam robić.

Jednak zanim sezon 2021 wystartuje, najpierw podsumuję sobie to co wydarzyło się w rozgrywkach w roku 2020. Opublikowałem wówczas cztery kupony. Oto one:

Wkład 5 jednostek – wygrana 10 jednostek
Wkład 6 jednostek – wygrana 8 jednostek
Wkład 9 jednostek – wygrana 16 jednostek
Wkład 10 jednostek – wygrana 8,7 jednostki

Wszystkie typy okazały się trafione, co oznacza, że każdy z powyższych zakładów „wszedł”. Łącznie zagrałem za 30 jednostek, a wygrałem 42,7 jednostki. Oznacza to tyle, że granie poprzedniego sezonu zakończyłem z 12,7 jednostkami na plusie. Zysk na poziomie 42,3% wygląda nieprawdopodobnie dobrze. Nie sądzę, żeby w tym sezonie udało mi się to powtórzyć. W tym roku wydaje mi się, że liga będzie bardziej nieprzewidywalna, szczególnie pierwsze kolejki.

Co więcej – jestem przekonany, że pojawią się nietrafione kupony, niemniej tak zamierzam dobierać stawki, aby na końcu sezonu nie być na minusie.

Liga, miejmy nadzieję, wystartuje w połowie kwietnia i zapewne na pierwszą kolejką złożę coś za niewielką stawkę. Po typy i kupony zapraszam przed pierwszą kolejką. Będę publikował swoje propozycje tutaj, a także na fanpage na facebooku oraz na swoim koncie na twitterze.

Chętnie powymieniam się tam swoimi opiniami o meczach i typach. Także zapraszam do dyskusji.

1 thought on “Kącik bukmacherski. Sezon 2021 i podsumowanie 2020

Comments are closed.