MVP 2020 – ogłoszenie zwycięzcy przełożone

Dziś miał w tym miejscu pojawić się tekst, w którym zaprezentuję sylwetki pięciu zawodników nominowanych do tytułu Najbardziej Wartościowego Polskiego Zawodnika w sezonie 2020.

Niestety jak wszystko w tym roku, także plany związane z nominacjami, a następnie wręczeniem statuetki, musiały zostać zmienione.

Ponieważ nie udało mi się otrzymać akredytacji na sobotni Polish Bowl, zmuszony jestem przełożyć cały proces, na bliżej nieokreśloną przyszłość. Ogłaszanie MVP wirtualnie mnie nie interesuje, jest to zwyczajnie słabe rozwiązanie i nie zamierzam z niego korzystać. Poczekam zatem na bardziej sprzyjające okoliczności.

W tym roku miało być inaczej niż w latach ubiegłych. Zwycięzca statuetkę miał otrzymać tuż po zakończeniu meczu finałowego. Wszystko wskazuje jednak na to, że podobnie jak w latach ubiegłych, MVP zostanie ogłoszony na początku rozgrywek kolejnego sezonu.

Lista wyróżnień – czyli pierwszy krok w selekcji znajduje się tutaj – http://gameday.pl/mvp-sezon-2020-wyroznienia/. Oczywiście wśród tych zawodników jest także piątka, która będzie nominowana, a tym samym MVP sezonu 2020.